Focení Challenge Šamorín 2016

První článek o focení bude vyprávět příběh našeho úplně prvního focení, a to rovnou na závodě světové úrovně.

Dan byl triatlonový rozhodčí, což je sport, který v sobě nese plavání, cyklistiku a běh. No nezní to zajímavě pro váš hledáček? V létě 2016 pískat závod v Česku na Lipně nebo na Slovensku v Šamoríně. Nakonec se rozhodl pro zahraničí a vzal mě s sebou. Nechápu, že nám tak luxusní hotel zaplatili!

Fotka-1.jpgFoto: Filip Kulisev

Cesta na toto místo byla dlouhá, ale velmi vtipná. Když nás snad na půl hodiny zastavil semafor, Dan vyskočil z auta pro zakázané jablko ze stromu. Už tehdy jsem věděla, že to bude pořádná jízda!

Jakmile jsme přijeli na lokaci, na obrovském parkovišti parkovali samé drahé značky aut. A když říkám drahé, myslím tím opravdu drahé – např. Bentley. K místu X-BIONIC SPHERE, kde jsem se rozhodla začít fotit mnohem víc, můžu říct jediné – je to ráj na zemi. Hotel má několik rozsáhlých sportovišť, vlastní kino, posilovnu, dva bazény a snad tři různé restaurace plné specialit. Mimo to se zde každý den něco děje. Kromě závodu tu měla koncert třeba Celest Backingham či po obloze létala letadla z RedBull Air Show. Bomba!

xbionic

Všem vřele doporučuji tento hotel navštívit, i když je pravda, že cena za ubytování je fakt dost vysoká, ale stojí to rozhodně za to. Věděli jste, že na tak luxusním trávníku, jako je právě jejich golfové hřiště, i kaluže vypadají dobře?

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dan pískal do píšťalky jako o život a já fotila. Běhala jsem po areálu, kde mají krásné stáje, fotbalové i golfové hřiště. Jo, a taky vlastní dostihovou dráhu! No prostě senzační! Udělala jsem tam bezmála 2000 fotek, které jsem ještě ten den upravila a nahrála na internet. Naše stránky měli minimálně týden udržitelnou sledovanost 110.000 čtenářů každý den! Síla!

PSX_20180124_110718.jpg

Pokud jste někdy navštívili X-BIONIC SPHERE, či nějaké stejně super místo, napište určitě do komentářů, ať víme, kam se můžeme jet zrekreovat!

FOTOGALERIE ZDE

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *