Je to konec? Kdo vlastně jsem?

Roky jsem natáčela na YouTube a psala blog s názvem Color-blind (Barvoslepí), obě tyto činnosti mě naplňovaly. Bohužel mi ale došel dostatek volného času a já čelila velkým změnám v životě.

 

Jmenuji se Kamča a už rok jsem nevydala žádné video na YouTube. Dříve jsem se věnovala tématům života a smrti, anorexie, šikaně a všemu, co by mohlo druhým lidem pomoci, kdyby znali pohled i jiné osoby. Hrozně mě naplňovalo pomáhat lidem a naplňuje mě to stále. Nyní dělám svou práci PRO LIDI.
Everything is going to be okay. (Všechno bude jistě v pořádku.)
Tato věta mě symbolizovala všude na sociálních sítích a i ve škole několik let. Je to citace z mého nejoblíbenějšího filmu The Source Code (Zdrojový kód), kdy tuto větu hrdina řekl pokaždé, když byli jednoduše řečeno v průšvihu. Líbí se mi ta jistota v určitém čase „is going to be“, protože si myslím, že skutečně VŠECHNO BUDE V POŘÁDKU. A pokud to v pořádku stále není, znamená to, že ještě není konec příběhu.
Co bude teď?
Nyní se budu dál věnovat našim projektům, kterými jsou Labská Výzva a Vítkovská10, které pomáhají sjednotit sportovce do jedné velké rodiny plné přátel, ne soupeřů. Dále budu natáčet videa o tom, co mě baví, co mě naplňuje, a tím je focení. Jsem dcerou fotografa, ještě, aby to tak nebylo. Na Instagramu budu pokračovat pod #dneskametonezlomi #labskavyzvajerodina #vitkovska10, tudíž pokud se chcete přidat ke mně, hledejte mě tam pod touto zkratkou! 🙂
Neříkám, že budu blogovat každý den, že videa budou pravidelná. Říkám jen, že žiji a žít chci. Už nikdy nechci být tou smutnou a uzavřenou, chci být pro vás pro všechny. Chci být pro lidi a žít pro sebe.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *